Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Brand Manager
new
Marketing
Aksam sp. z o.o.

Malec
10 000 - 13 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
marketing
prawo jazdy
Angielski
Zarządzanie marką
strategia marki
Opis stanowiska

Szukasz wyzwania w dynamicznej firmie FMCG z silną marką z kategorii przekąsek? Dołącz do naszego zespołu jako Brand Manager!

Zakres obowiązków

  • Planowanie, realizacja i rozwój strategii marketingowej marki Beskidzkie i Soleo oraz tworzenie kampanii marketingowych produktów z portfolio marek
  • Inicjowanie oraz rozwój nowych produktów przy współpracy z działem Technologii i Handlowym
  • współpraca z działem handlowym przy akcjach promocyjnych,
  • współpraca z działem handlowym i finansowym przy ustalaniu rentowności produktu i strategii cenowych,
  • Zarządzanie projektami oraz zespołem
  • Opracowywanie wytycznych dla projektów opakowań i materiałów reklamowych
  • Współpraca z zespołem kreatywnym i agencjami zewnętrznymi oraz tworzenie briefów
  • Monitorowanie trendów oraz poszukiwanie innowacji i nowości produktowych
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Koordynowanie i prowadzenie analiz marketingowych w oparciu o różne źródła danych, a następnie przygotowywanie raportów i sprawozdań

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale marketingu, w tym co najmniej 2 lata samodzielnej pracy z brandem w branży FMCG
  • Doświadczenie w zarządzaniu marką, planowaniem oraz wdrażaniem działań (ATL/BTL)
  • Wykształcenie kierunkowe (marketing, zarządzanie, psychologia, socjologia, ekonomia lub pokrewne)
  • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii marki
  • Kreatywność i myślenie out of the box
  • Doświadczenia w pracy z badaniami rynkowymi (raporty oparte na danych rynkowych, np. Nielsen).
  • Umiejętność analizy danych wewnętrznych i zewnętrznych, a następnie przekładanie ich na rozwiązania marketingowe
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego (co najmniej B2)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość realizacji ambitnych projektów
  • Szansę na pracę z silną marką i tworzenie innowacyjnych przekąsek.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stacjonarną pracę w siedzibie Firmy Aksam
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Proces wdrożenia na stanowisku pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy w zgranym zespole
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ZFŚS, comiesięczny deputat produktowy, pikniki integracyjne dla pracowników i ich rodzin)
10 000 - 13 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP