Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent/Asystentka projektanta drogowego
Inżynieria
Aldesa Polska

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
prawo budowlane
wykształcenie wyższe
Mile widziane
projektowanie dróg
Opis stanowiska

Aldesa Polska to firma będąca w części własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Twój zakres obowiązków:

  • współpraca przy przygotowywaniu ofert technicznych w przetargach Projektuj i Buduj oraz Buduj;
  • wykonanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wiedzą inżynierską;
  • opracowanie przedmiarów drogowych;
  • optymalizacja rozwiązań projektowych;
  • współpraca z Projektantem;
  • współpraca międzybranżowa;
  • weryfikowanie dokumentacji ofertowej, przetargowej i projektowej.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe w specjalności drogowej lub w trakcie studiów;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w projektowaniu dróg;
  • znajomość programów wspomagających projektowanie;
  • znajomość przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku u boku doświadczonych ekspertów;
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym;
  • pakiet benefitów: prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie itp.
  • przyjazną atmosferę w pracy a także brak dress code’u.