Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Automatyk - Orlen OSBL
Inżynieria
Aldesa Polska

Płock
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
projektowanie systemów
test systemów
zarządzanie projektami
koordynacja
skuteczna komunikacja
automatyka
technologia
analiza
Opis stanowiska

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie systemów automatyki i rozwiązań dla zakładu produkcyjnego
  • Przeprowadzanie testów systemów automatycznych w celu zapewnienia ich funkcjonalności, bezpieczeństwa i efektywności
  • Nadzór nad pracami montażowymi, koordynacja prac montażowych, uruchamianie instalacji
  • Diagnozowanie i optymalizacja procesów automatyki w celu poprawy wydajności i zmniejszenia przestojów
  • Zapewnienie bieżącej konserwacji i wsparcia dla systemów automatyki
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat postępów w technologii automatyki i wdrażanie ulepszeń w razie potrzeby
  • Ścisła współpraca z innymi inżynierami, technikami i personelem operacyjnym w celu zapewnienia płynnego wdrożenia systemów automatyki
  • Efektywna komunikacja z członkami zespołu i zarządem na temat statusu projektu, wyzwań i wyników
  • Zapewnienie, że wszystkie systemy automatyki są zgodne z normami branżowymi i przepisami bezpieczeństwa

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Elektryka, Mechanika lub pokrewne)
  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w automatyce przemysłowej, preferowane doświadczenie w realizacji projektów lub w zakładzie produkcyjnym
  • Biegłość w programowaniu PLC, systemach HMI, SCADA oraz znajomość różnego sprzętu i oprogramowania automatyki
  • Praktyczna znajomość oprogramowania, np. AutoCAD, MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word
  • Silne zdolności rozwiązywania problemów i umiejętności analityczne do diagnozowania i optymalizacji systemów zautomatyzowanych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne do efektywnej pracy zespołowej i współpracy
  • Zdolność do zarządzania projektami, w tym planowania, harmonogramowania i przestrzegania budżetów
  • Elastyczność w dostosowywaniu się do nowych technologii i zmieniających się wymagań projektowych
  • Znajomość norm i przepisów bezpieczeństwa przemysłowego

To oferujemy:

  • Stabilną pracę na prestiżowym projekcie budowalnym;
  • Możliwość rozwoju zawodowego u boku doświadczonych specjalistów;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.