Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Elektryk - Orlen OSBL
Inżynieria
Aldesa Polska

Płock
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Koordynacja prac
skuteczna komunikacja
SYSTEMY ELEKTRYCZNE
projektowanie obwodów
testy systemowe
wsparcie techniczne
obliczenia systemowe
diagnozowanie problemów
Opis stanowiska

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań projektowych i przeprowadzanie obliczeń systemów elektrycznych
  • Zapewnienie, że wszystkie projekty i instalacje elektryczne są zgodne z normami branżowymi i przepisami bezpieczeństwa
  • Współpraca z innymi zespołami inżynieryjnymi w celu integracji systemów elektrycznych z innymi operacjami obiektu
  • Nadzór nad pracami montażowymi
  • Koordynacja prac montażowych
  • Uruchamianie instalacji
  • Przeprowadzanie testów systemów w celu zapewnienia ich funkcjonalności, bezpieczeństwa i efektywności
  • Diagnozowanie problemów elektrycznych i dostarczanie rozwiązań w celu utrzymania ciągłej operacji
  • Zarządzanie i nadzór nad instalacją systemów i urządzeń elektrycznych
  • Zapewnienie wsparcia technicznego i doradztwa w zakresie projektowania i wdrażania elektryczności
  • Przygotowywanie i utrzymywanie niezbędnej dokumentacji, w tym schematów połączeń i instrukcji obsługi
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat najnowszych technologii i najlepszych praktyk w inżynierii elektrycznej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie Inżynierii Elektrycznej lub pokrewnej
  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w inżynierii elektrycznej, preferowane doświadczenie w przemyśle/budownictwie
  • Silna wiedza na temat systemów elektrycznych, projektowania obwodów i różnych komponentów elektrycznych
  • Biegłość w korzystaniu z oprogramowania do projektowania i analizy elektrycznej
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły
  • Silne umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej, z zdolnością do efektywnej współpracy
  • Umiejętności zarządzania projektami, w tym planowania, harmonogramowania i budżetowania
  • Znajomość norm i przepisów bezpieczeństwa branżowego związanych z inżynierią elektryczną
  • Zdolność do adaptacji do nowych technologii i wymagań projektowych

To oferujemy:

  • Stabilną pracę na prestiżowym projekcie budowalnym;
  • Możliwość rozwoju zawodowego u boku doświadczonych specjalistów;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.