Oferty
Inżynier Robót Branżowych - projekt drogowy S6
Inżynieria

Lębork
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

AutoCAD

rysunek techniczny

Microsoft Office Excel

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy częścią globalnej grupy budowlanej Aldesa, która od ponad 50 lat prowadzi projekty budowlane na rynku międzynarodowym. W Polsce od 2007 roku, zrealizowaliśmy ponad 60 projektów! Nasze doświadczenie obejmuje działalność w sektorach: budowlanym, energetycznym, przemysłowym, energii odnawialnej, drogowym, kolejowym (metro i tramwaje) oraz nieruchomości. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami. Obecnie poszukujemy:

Inżyniera Robót Branżowych - projekt drogowy S6

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Robót w prowadzeniu budowy;
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń prac z Podwykonawcami i Inwestorem;
  • Przygotowywanie i nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót;
  • Przygotowywanie raportów z postępu prac oraz innych dokumentów niezbędnych do realizacji projektu;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne;
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD;
  • Umiejętność czytania rysunków i analizowania dokumentacji technicznej;
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word.

Mile widziane

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Prawo jazdy kat. B. będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia;
  • Kartę sportową;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia kluczowych uprawnień;
  • Perspektywa długofalowej współpracy przy kolejnych projektach Aldesa.