Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Robót Branżowych - S6
new
Inżynieria
Aldesa Polska

Lębork
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie techniczne
AutoCAD
dokumentacja techniczna
Friendly offer
Opis stanowiska

Aldesa Polska to firma będąca częścią hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko: Inżynier Robót Branżowych - projekt drogowy S6 Lębork.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Kierownika Robót w prowadzeniu budowy;
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń prac z Podwykonawcami i Inwestorem;
  • Przygotowywanie i nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót;
  • Przygotowywanie raportów z postępu prac oraz innych dokumentów niezbędnych do realizacji projektu;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne;
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD;
  • Umiejętność czytania rysunków i analizowania dokumentacji technicznej;
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word;
  • Prawo jazdy kat. B. będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku u boku doświadczonych specjalistów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek mieszkaniowy oraz pakiet benefitów;
  • Możliwość przyszłej pracy na innych projektach w ramach Aldesa.