• Wszystkie ofertyPłońskInżynieriaInneInżynier Robót Drogowych
    Inżynier Robót Drogowych
    Inżynieria
    Aldesa Polska

    Płońsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD
    Microsoft Excel
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Aldesa Polska to firma będąca częścią hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku.

    Twój zakres obowiązków:

    • Wsparcie Kierownika Robót i Kierownika Budowy w prowadzeniu budowy w zakresie robót drogowych;
    • Bliska współpraca z działem technicznym, działem zakupów i rozliczeń;
    • Prowadzenie bieżących rozliczeń prac z dostawcami, podwykonawcami i inwestorem;
    • Przygotowywanie i nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót;
    • Przygotowywanie raportów z postępu prac oraz innych dokumentów niezbędnych do realizacji projektu;
    • Prowadzenie gospodarki materiałowej na budowie;
    • Prowadzenie dokumentacji budowy;
    • Przygotowywanie kalkulacji prac.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier budownictwa);
    • Doświadczenie na min. 1 kontrakcie lub w trakcie kontraktu na stanowisku inżyniera lub majstra budowy;
    • Praktyczna znajomość programu AutoCAD;
    • Umiejętność czytania rysunków i analizowania dokumentacji technicznej;
    • Otwartość na naukę i nowe wyzwania;
    • Zaangażowanie i proaktywna postawa;
    • Dobra organizacja pracy;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;
    • Prawo jazdy kat. B.

    To oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej;
    • Udział w ciekawym projekcie drogowym;
    • Możliwość odbycia praktyk zawodowych na budowie w celu zdobycia uprawnień;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
    • Przyjazną atmosferę pracy;
    • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.