Oferty
Inżynier Robót Drogowych – S6
Inżynieria

Lębork
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

Inżynier Budownictwa

AutoCAD

dokumentacja techniczna

Microsoft Office Excel

Microsoft Office

Microsoft Office Word

prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy częścią globalnej grupy budowlanej Aldesa, która od ponad 50 lat prowadzi projekty budowlane na rynku międzynarodowym. W Polsce od 2007 roku, zrealizowaliśmy ponad 60 projektów! Nasze doświadczenie obejmuje działalność w sektorach: budowlanym, energetycznym, przemysłowym, energii odnawialnej, drogowym, kolejowym (metro i tramwaje) oraz nieruchomości. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami. Obecnie poszukujemy:

Inżyniera Robót Drogowych – S6

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Robót i Kierownika Budowy w prowadzeniu budowy w zakresie robót drogowych;
  • Bliska współpraca z działem technicznym, działem zakupów i rozliczeń;
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń prac z dostawcami, podwykonawcami i inwestorem;
  • Przygotowywanie i nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót;
  • Przygotowywanie raportów z postępu prac oraz innych dokumentów niezbędnych do realizacji projektu;
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej na budowie;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy;
  • Przygotowywanie kalkulacji prac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier budownictwa);
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD;
  • Umiejętność czytania rysunków i analizowania dokumentacji technicznej;
  • Otwartość na naukę i nowe wyzwania;
  • Zaangażowanie i proaktywna postawa;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word;
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej;
  • Udział w ciekawym projekcie drogowym;
  • Możliwość odbycia praktyk zawodowych na budowie w celu zdobycia uprawnień;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.