• Wszystkie ofertyIskrzyniaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKierownik Robót Bitumicznych S19
    Kierownik Robót Bitumicznych S19
    Inżynieria
    Aldesa Polska

    Iskrzynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    prawo jazdy kat. B

    specyfikacja techniczna

    sporządzanie raportów

    Opis stanowiska

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

    Twój zakres obowiązków:

    • analiza dokumentacji projektowej oraz wymagań Zamawiającego w celu właściwego zaplanowania robót
    • koordynacja harmonogramu robót, kontraktacja prac zespołów bitumicznych w zakresie frontu robót, sprzętu i personelu
    • kontrola kosztów podległych grup bitumicznych i nawierzchniowych w zakresie protokołów odbioru
    • zarządzanie majstrami robót bitumicznych i nawierzchniowych w zakresie protokołów odbioru
    • weryfikacja specyfikacji technicznej oraz PZJ dla robót drogowych/bitumicznych/nawierzchniowych
    • konsultacje i odbiory ze służbami Zamawiającego oraz Inżyniera
    • prowadzenie dzienników budowy oraz sporządzanie raportów
    • udział w kompozycji materiałów i rozwiązań technologicznych w celu optymalizacji procesów/kosztów
    • koordynację międzybranżową robót, zapewnienie bezpiecznych warunków pracy

    Nasze wymagania:

    • min. wykształcenie średnie, techniczne o profilu budowlanym lub drogowym
    • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w budownictwie infrastrukturalnym, mile widziane doświadczenie na dużych projektach, doświadczenie przy planowaniu oraz organizowaniu prac budowlanych
    • znajomość metod i technik wykonywania robót bitumicznych
    • dobra znajomość pakietu MS Office i Excel
    • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i sprzętem
    • prawo jazdy kat. B

    To oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku u boku doświadczonych specjalistów
    • atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek mieszkaniowy oraz pakiet benefitów
    • możliwość przyszłej pracy na innych projektach w ramach Aldesa