• Wszystkie ofertyPłockInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKierownik Robót Konstrukcyjnych - OSBL
    Kierownik Robót Konstrukcyjnych - OSBL
    new
    Inżynieria
    Aldesa Polska

    Płock
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie techniczne

    generalne wykonastwo

    Microsoft Office

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

    Twój zakres obowiązków:

    • Protokolarne przekazywanie frontu prac podwykonawcom i kierowanie wyznaczonym odcinkiem budowy, nadzorując jakość i terminowość realizowanych robót zgodnie ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową.
    • Prowadzenie dokumentacji budowy, w tym nadzór nad przygotowaniem dokumentacji red-corex, odbiorowej, i powykonawczej.
    • Kontrola podwykonawców według kontraktu, dokumentacji projektowej, harmonogramu i przepisów BHP.
    • Organizowanie i koordynowanie prac zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót oraz przeprowadzanie wycen etapów budowlanych.
    • Sporządzanie raportów, odbiór jakościowy prac od podwykonawców z udziałem Działu Jakości oraz rozliczanie prac zgodnie z zaawansowaniem.
    • Opracowywanie założeń do harmonogramu projektu dla nadzorowanego zakresu, w tym opracowywanie/rewizja Planu Organizacji Robót (POR) oraz sporządzanie harmonogramów krótkoterminowych.
    • Bieżące informowanie przełożonych o postępie prac i ewentualnych odchyleniach od planu oraz współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne.
    • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w generalnym wykonawstwie, na stanowisku kierownika robót budowlanych, z preferencją dla sektora przemysłowego, gazowego, lub petrochemicznego.
    • Dobra znajomość pakietu MS Office.
    • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.
    • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    To oferujemy:

    • Stabilną pracę na prestiżowym projekcie budowalnym;
    • Możliwość rozwoju zawodowego u boku doświadczonych specjalistów;
    • Przyjazną atmosferę pracy;
    • Pakiet świadczeń dodatkowych.