Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. ekonomicznych - S74
new
Finanse
Aldesa Polska

Łagów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
excel
SAP
Angielski
praca w grupie
kontrola wydatków
Opis stanowiska

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Twój zakres obowiązków:

  • Procedowanie dokumentacji finansów-księgowej w programie SAP (po
  • wewnętrznym szkoleniu),
  • Kontrola wydatków budżetowych,
  • Kontrola wydatkowania zaliczki.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (w finansach lub księgowości),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera - w szczególności pakietu
  • MS Office,
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku u boku doświadczonych specjalistów,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.