Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. kosztorysowania (Fit - Out)
new
Inżynieria
Aldesa Polska

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
AutoCAD
excel
Mile widziane
Revit
MS Project
Opis stanowiska

Aldesa Polska to firma będąca w części własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji projektowej (w szczególności obejmujące: aranżacje powierzchni biurowych, przebudowy i remonty budynków istniejących w tym zabytków, budowa budynków hotelowych i komercyjnych, projekty w przedziale od 1 do 100mln zł)
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych w celu potwierdzenia zakresu prac
  • Wykonanie przedmiarów dla prac budowlanych
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do Dostawców i Wykonawców
  • Poszukiwanie nowych kontaktów do Dostawców i Wykonawców
  • Analiza i porównanie otrzymanych ofert pod kątem kompletności i poprawności
  • Spotkania negocjacyjne z Dostawcami i Wykonawcami
  • Koordynacja wewnętrzna pomiędzy branżami, tworzenie „punktów styku”
  • Opracowanie kosztorysu na podstawie wykonanych przedmiarów i otrzymanych ofert, również na podstawie kalkulacji własnej
  • Opracowanie optymalizacji dla projektu
  • Udział w spotkaniach negocjacyjnych z Klientem/Inwestorem

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie z zakresu architektury lub inżynierii budowlanej
  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale przetargów
  • Minimum 1 rok doświadczenia na placu budowy
  • Silne zaplecze techniczne
  • Proaktywność i wszechstronność
  • Biegłość w obsłudze AutoCAD
  • Biegłość w pakiecie MS Office, szczególnie - Excel
  • Myślenie analityczne
  • Skupienie na szczegółach
  • Elastyczność i umiejętność pracy pod presją
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Znajomość Revit i/lub MS Project będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość awansu na stanowisko Lidera Przetargu lub do działu Produkcji dla jednego z wygranych przetargów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku u boku doświadczonych specjalistów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych