Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Ochrony Środowiska
new
Inne
Aldesa Polska

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Ochrona środowiska
Opis stanowiska

Aldesa Polska to firma będąca częścią hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku.

Aktualnie na projekt S6 Bobrowniki-Skórowo poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja polityki z obszaru ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami
  • prawnymi (branża drogowa);
  • Opracowanie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji;
  • Prowadzenie analiz, raportów i sprawozdawczości;
  • Współpraca z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym w obszarach ochrony
  • środowiska, współpraca z organami kontrolnymi;
  • Wdrażanie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i korygujących;
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń oraz aktywności promujących ochronę
  • środowiska;
  • Udział w audytach wewnętrznych;
  • Nadzór nad gospodarką odpadami, gospodarką wodno-ściekową, emisją do
  • powietrza oraz bieżąca kontrola warunków środowiskowych;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria lub ochrona środowiska);
  • Preferowane minimum 2-letnie doświadczenia w obszarze ochrony środowiska;
  • Znajomość wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska oraz norm ISO 14001;
  • Umiejętność przeprowadzania audytów i szkoleń - mile widziana;
  • Umiejętność sporządzania wniosków o wydanie decyzji na wytwarzanie,
  • zbieranie i przetwarzanie odpadów;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie oraz pakiet benefitów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej organizacji o międzynarodowym zasięgu;
  • Możliwość przyszłej pracy na innych projektach Aldesy w Polsce i za granicą.