Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Przetargów Kolejowych
new
Inżynieria
Aldesa Polska

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
AutoCAD
Microsoft Excel
przetargi
ofertowanie
Inżynier
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • analiza i przegląd dokumentacji technicznej projektów
  • poszukiwanie podwykonawców i dostawców materiałów, wysyłanie zapytań ofertowych do klientów
  • wizyty lokalne na przyszłym placu budowy
  • kompletne opracowanie kalkulacji kosztów projektu: przygotowanie przedmiaru robót, cen jednostkowych i wartości końcowej
  • analiza ryzyka związanego z inwestycją
  • koordynacja z Działami Przetargów, Produkcji i Zakupów
  • przygotowanie harmonogramu inwestycji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w firmie budowlanej - Dział Przetargów, Dział Zakupów lub plac budowy
  • znajomość rynku kolejowego
  • umiejętność kalkulacji robót kolejowych
  • otwartość, pozytywne nastawienie, umiejętność współpracy
  • dobra znajomość obsługi komputera: Excel, AutoCad, Outlook, pakiet Microsoft
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w fajnym i doświadczonym Zespole Ekspertów
  • pracę w formie hybrydowej
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport Plus
  • możliwość uczestnictwa w kursach językowych
  • jeden krótszy dzień pracy ;)
  • owocowe poniedziałki
  • brak dress code’u