• Wszystkie ofertyEłkFinanseAnalizaSpecjalista ds. Warunków Kontraktowych / Roszczeń
    Specjalista ds. Warunków Kontraktowych / Roszczeń
    Finanse
    Aldesa Polska

    Ełk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    AutoCAD

    Microsoft Office

    Norma

    FIDIC

    Opis stanowiska

    Jesteśmy częścią globalnej grupy budowlanej Aldesa, która od ponad 50 lat prowadzi projekty budowlane na rynku międzynarodowym. W Polsce od 2007 roku, zrealizowaliśmy ponad 60 projektów! Nasze doświadczenie obejmuje działalność w sektorach: budowlanym, energetycznym, przemysłowym, energii odnawialnej, drogowym, kolejowym (metro i tramwaje) oraz nieruchomości. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

    Twój zakres obowiązków:

    • procedowanie poleceń zmiany
    • współpraca przy opracowaniu wycen robót oraz roszczeń finansowych
    • koordynowanie obiegiem dokumentów i wymiany informacji
    • współpraca z Inżynierem i Zamawiającym, Kierownikami branżowymi oraz Dyrektorem Projektu

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo lub pokrewnym
    • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie budownictwa drogowego/kolejowego
    • znajomość procesu budowlanego oraz procedur FIDIC
    • umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów technicznych
    • doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji kontraktowej dla robót zamiennych i robót dodatkowych
    • znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad
    • praktyczna umiejętność kosztorysowania robót budowlanych (Norma)
    • czynne prawo jazdy kat. B

    To oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • prywatną opiekę medyczną LuxMed
    • ubezpieczanie na życie
    • kartę MultiSport Plus
    • wsparcie doświadczonego Zespołu
    • przyjazną atmosferę pracy