Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Marketing + SEO Copywriter [płatny staż]
Marketing
Alfa Rank Michał Pukło

Kraków
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o staż
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
link building
copywriting
wordpress
seo
ecommerce
marketing
Opis stanowiska

Uwaga kandydaci - to nie jest staż, na którym parzy się kawę, układa papiery, ćwiczy obsługę kserokopiarki. Nic z tych rzeczy ;-) Zapraszamy do ciekawego świata wyszukiwarki Google oraz poznawania tajników działań z zakresu pozycjonowania stron. Stawiamy na ciągłą edukację stażystów zarówno w teorii, jak i praktyce.

Jeśli spełniasz te trzy warunki, to ogłoszenie jest dla Ciebie.

  • jesteś dostępny/a min. 30 h w tygodniu (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 16:30 z elastycznością w kwestii dostosowania do zajęć na uczelni)
  • jesteś studentem lub zaraz po studiach, który szuka swojego miejsca na rynku pracy
  • bardzo płynnie poruszasz się w świecie Internetu i obsługujesz komputer

Jesteś na początku swojej drogi zawodowej? Interesujesz się marketingiem internetowym? Chcesz pisać teksty, które nie tylko przyciągają uwagę, ale i skutecznie pozycjonują markę w internecie? Studiujesz marketing, dziennikarstwo lub filologię polską? Nie zwlekaj, wyślij CV!

Kim jesteśmy? Co robimy? AlfaRank to następujące obszary:

Pozycjonowanie, Google Ads, E-marketing, Tworzenie stron www, Growth Hacking. Największą satysfakcję daje nam obserwowanie progresu stron i sklepów internetowych, które mamy pod swoimi skrzydłami. Naszymi Klientami są zarówno lokalne firmy, jak też duże ecommercy znane ogólnopolsko. W AlfaRank lubimy się uczyć i stawiamy na nieustanny wzrost umiejętności całego zespołu.

MARKETING + SEO Copywriter

Do zespołu AlfaRank poszukujemy osoby, która będzie wspierać działania link-buildingowe oraz z zakresu SEO i SEO copywritingu. Oferujemy płatny, 6-miesięczny staż (stacjonarny w Krakowie - lub częściowo online) z możliwością zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach. W ostatnim czasie 2 na 3 osoby, które ukończyły staż, zostały z nami.

Poznaj bliżej nas i nasze staże.

Zobaczyć historię stażu w AlfaRank.pl: kliknij

Czym będziesz się zajmować?

  • link buildingiem
  • optymalizacją tekstów pod kątem SEO
  • poznawaniem oprogramownia WordPress
  • wsparciem działu contentu w zakresie tworzenia wartościowych tekstów na blogi, strony internetowe, sklepy
  • poznawaniem rozwiązań, narzędzi (Semstorm, Senuto i wiele innych) oraz strategii SEO
  • ciągłym rozwijaniem swojej wiedzy w zakresu SEO
  • realizowaniem researchu tematycznego za pomocą nowoczesnych metod (m.in. ChatGPT)
  • wspieraniem firmy w bieżących pracach z zakresu e-commerce, SEO/SEM
  • a jeśli będziesz chciał - zgłębianiem Google Ads
  • na stażu nie przewidujemy pracy z mediami społecznościowymi

Podczas stażu każdy uczestnik ma odpowiednio dużo czasu, aby ujawnić swoje talenty w różnych obszarach. Stąd po jego zrealizowaniu jest możliwe rozwijanie się także w tym kierunku, który jest bardziej interesujący lub lepiej dopasowany do predyspozycji danej osoby. Potrafimy docenić inicjatywę i starania stażystów, a całość w myśl zasady chcieć znaczy móc!

Co oferujemy:

  • dużą ilość szkoleń, nauki i jasno określonej ścieżki kariery najlepiej dopasowanej do predyspozycji
  • możliwość podjęcia pracy po ukończeniu stażu
  • elastyczne godziny odbycia stażu - do wyboru pomiędzy 7.30 a 16.30
  • ciągłe pozyskiwanie konkretnie zdefiniowanych umiejętności
  • indywidualnego opiekuna stażu + ćwiczenia z różnymi osobami z zespołu
  • współpracę ze specjalistami/ekspertami w swoich dziedzinach
  • uczestnictwo w firmowych wyjściach, imprezach, wydarzeniach
  • dużo wartościowego feedbacku względem wykonywanych przez Ciebie zadań
  • wynagrodzenie na stażu wynosi 1500-2000 zł w zależności od wiedzy kandydata i jego zaangażowania
  • formuła stażu jest taka: my uczymy Ciebie teorii i praktyki więcej niż byłoby to możliwe podczas różnorodnych płatnych szkoleń branżowych. Ty oferujesz swoje zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju. Chcemy, abyś po pół roku mógł zostać młodszym specjalistą ds. marketingu internetowego oraz na stałe dołączył do zespołu AlfaRank.

  • jesteś studentem, który szuka swojego miejsca na rynku pracy
  • interesujesz się marketingiem internetowym oraz tematyką SEO
  • znasz zasady poprawnej polszczyzny i masz lekkie pióro
  • jesteś dobrze zorganizowany
  • potrafisz słuchać, ale też pytasz i wyciągasz wnioski
  • jesteś dostępny min. 30 h w tygodniu (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 16:30 z elastycznością w kwestii dostosowania do zajęć na uczelni)
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności i jesteś osobą kreatywną
  • umiesz współpracować z innymi

Nie jest wymagana znajomość SEO (uczymy całkiem od początku).

Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem studiów kierunkowych: dziennikarstwa, polonistyki, edytorstwa, będzie to dodatkowa zaleta. Jeżeli nie jesteś, to nic nie szkodzi. Wyślij nam CV jeżeli czujesz, że to staż dla Ciebie. Każde CV przeglądamy, nie na każde dajemy radę odpisać. Kontaktujemy się zazwyczaj do 1-2 tygodni od wysłania CV, rzadko może to potrwać dłużej (maks. do 3 tygodni).

Jeśli widzisz to ogłoszenie, to znaczy, że czekamy na zgłoszenia (analizujemy wszystkie). W kolejnych etapach rekrutacji będziemy rozmawiać o Twoim CV i dotychczasowych doświadczeniach, być może damy Ci do wykonania proste zadanie i przeprowadzimy niezobowiązującą rozmowę na wygodnych pufach w luźnej atmosferze. Stawiamy na swobodę współpracy w zespole oraz pozytywny klimat, który tworzy naszą codzienność.

Jeżeli chcesz odmienić swoją karierę i zacząć rozwijać się wśród małego zespołu doświadczonych praktyków - napisz do nas!

Przesyłając aplikację, koniecznie pokaż nam, co dotychczas robiłeś/aś lub pisałeś/aś (dodaj załącznik lub wskaż adresy internetowe), jakie masz osiągnięcia, także w dziedzinach innych niż e-marketing czy SEO copywriting.