Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Ekspert ds. Audytu Zarządzania Ryzykiem
new
Inne
Alior Bank SA

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy nowoczesną organizacją, dostosowującą się do zmieniającego się otoczenia. Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o pomysły własnych pracowników. Jesteśmy dla siebie inspiracją, bo jak mówimy: #AliorToMy.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
modele ryzyka
MSSF9
Analiza Danych
samodzielność
odpowiedzialność
audyt
statystyka
Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania ryzykiem, modeli ryzyka, modeli utraty wartości (MSSF9), adekwatności kapitałowej,
  • ma umiejętność wnikliwego identyfikowania kluczowych rodzajów ryzyka oraz krytycznej analizy danych wraz z precyzyjnym formułowaniem wniosków,
  • charakteryzuje się samodzielnością, dokładnością i odpowiedzialnością za wykonane zadania,
  • ma minimum 2 lat doświadczenia w bankowości (Audyt lub Ryzyko) lub w firmie doradczej, audytorskiej,
  • ma kierunkowe wykształcenie wyższe - ekonomia, metody ilościowe, ekonometria, matematyka, statystyka.

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • koordynowaniu i przeprowadzaniu audytów zarządzania ryzykiem kredytowym, w tym w szczególności w zakresie modeli ryzyka kredytowego, modeli utraty wartości (MSSF9), adekwatności kapitałowej,
  • testowaniu systemu zarządzania ryzykiem oraz systemu kontroli wewnętrznej, ocenie efektywności i optymalizacji procesów i regulacji,
  • sporządzaniu raportów z wynikami prac wraz z rekomendacjami,
  • monitorowaniu wdrożenia rekomendacji, zaleceń pokontrolnych,
  • współudziale w przygotowywaniu raportów dla Zarządu, Komitetu Audytu i Rady Nadzorczej w zakresie oceny adekwatności i skuteczności zarządzania ryzykiem i systemu kontroli wewnętrznej Banku.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w obszarze audytu metod zarządzania ryzykiem,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.
  • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat itp.)