Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Ekspert ds. IRB
new
Finanse
Alior Bank SA

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy nowoczesną organizacją, dostosowującą się do zmieniającego się otoczenia. Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o pomysły własnych pracowników. Jesteśmy dla siebie inspiracją, bo jak mówimy: #AliorToMy.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
IRB
SQL
Angielski
Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą, która:

  • ma doświadczenie zawodowe w wyliczaniu wymogów kapitałowych metodą IRB,
  • posiada dobrą znajomość regulacji w zakresie wymogów kapitałowych (Basel, CRR) w zakresie ryzyka kredytowego,
  • ma wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ścisłe lub ekonomiczne,
  • swobodnie posługuje się SQL,
  • zna język angielski na poziomie swobodnej komunikacji.

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • uczestnictwie we wdrożeniu metody IRB w zakresie wyliczania wymogu kapitałowego w banku,
  • realizację wymagań regulacyjnych stawianych metodą IRB,
  • wprowadzeniu metody IRB do wyliczania wymogu kapitałowego,
  • bieżącym nadzorze nad metodą wyliczania wymogu kapitałowego na ryzyko kredytowe,
  • analizie i raportowaniu zarządczym wymogów kapitałowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w oparciu o wartości - odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
  • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat itp.),
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z nowymi projektami,
  • współpracę z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu zarządzania ryzykiem i kapitałem.