• Wszystkie ofertyKrakówFinanseKsięgowośćEkspert ds. Rozliczeń
    Ekspert ds. Rozliczeń
    new
    Finanse
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy nowoczesną organizacją, dostosowującą się do zmieniającego się otoczenia. Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o pomysły własnych pracowników. Jesteśmy dla siebie inspiracją, bo jak mówimy: #AliorToMy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    księgowość

    Opis stanowiska

    Jakie będą Twoje zadania?

    • wykonywanie księgowań oraz monitoring zgodności sald środków pieniężnych pomiędzy księgami pomocniczymi BM i Banku
    • uzgadnianie wpłat środków na nowe emisje papierów wartościowych
    • monitoring zgodności środków pieniężnych klientów w systemach Biura z saldami środków w banku
    • przygotowywanie sprawozdań obowiązkowych w obszarze finansów
    • obsługa dyspozycji klientów w zakresie środków pieniężnych
    • przygotowywanie faktur wystawianych w Biurze Maklerskim
    • udział e testach systemów informatycznych Promak, Promak Plus
    • wykonywanie innych cznności zleconych przez przełożonego

    • wykształcenie wyższe o profilu rachunkowość lub masz doświadczenie w pracy księgowego
    • znasz zasady ewidencji operacji księgowych,
    • masz doświadczenie w pracy w systemach komputerowych,
    • znasz język angielski na poziomie średnim,
    • znasz przepisy w zakresie rachunkowości Biur Maklerskich

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy w podobnym zaktesie zadań,
    • Znajomość systemów informatycznych Promak +, Profile

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.