• Wszystkie ofertyWarszawaPrawoMłodszy Specjalista ds. Postępowań Sądowych
    Młodszy Specjalista ds. Postępowań Sądowych
    Prawo
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy nowoczesną organizacją, dostosowującą się do zmieniającego się otoczenia. Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o pomysły własnych pracowników. Jesteśmy dla siebie inspiracją, bo jak mówimy: #AliorToMy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Ms office

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • chce zdobyć doświadczenie pracy w dużej korporacji,
    • bardzo dobrze organizuje pracę własną i jest nastawiona na realizację celów,
    • wykazuje się samodzielnością i otwartością na zmiany,
    • podchodzi dokładnie i skrupulatnie do wykonywania powierzonych jej zadań,
    • jest komunikatywna i cechuje się kreatywnością w poszukiwaniu rozwiązań oraz niestandardowym podejściem do ich rozwiązywania,
    • posiada umiejętność pracy w zespole i dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • dobrze zna obsługę pakietu MS Office, w szczególności Excel,
    • znajomość prawa w zakresie windykacji wierzytelności będzie dodatkowym atutem.

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • rejestracji i kierowaniu do właściwych jednostek korespondencji przychodzącej (obsługa masowa), zgodnie z przyjętymi procedurami i standardami,
    • prowadzeniu ewidencji obsługiwanych spraw,
    • dbaniu o sprawny przepływ informacji między jednostkami Zespołu,
    • udzielania odpowiedzi na pytania procesowe innych jednostek Banku,
    • dbaniu o wysoką jakość i efektywność procesów,
    • stałej współpracy z Kancelarią Banku w zakresie przychodzącej korespondencji sądowej i komorniczej.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na zastępstwo
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta MultiSport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.