Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Analiz Systemów Motywacyjnych
new
Finanse
Alior Bank SA

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Jesteśmy nowoczesną organizacją, dostosowującą się do zmieniającego się otoczenia. Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o pomysły własnych pracowników. Jesteśmy dla siebie inspiracją, bo jak mówimy: #AliorToMy.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
analityczne zdolności
komunikatywność
Microsoft Excel
Mile widziane
MS Power Platform
VBA
Opis stanowiska

Lokalizacja Gdańsk

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS Excel, mile widziana umiejętność pracy z bazami danych
  • umiejętność syntezy, analityki danych oraz wnioskowania
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz działanie w szybko zmieniającym się środowisku pracy
  • komunikatywność, skrupulatność, umiejętność planowania i zarządzania czasem pracy
  • znajomość MS Power Platform lub VBA będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • budowanie modeli analitycznych i symulacyjnych
  • budżetowanie, prognozowanie i kontrolowanie kosztów
  • dostarczanie terminowej i rzetelnej informacji zarządczej z obszaru systemów motywacyjnych
  • wsparcie Menedżera / Eksperta ds. Systemów Motywacyjnych w przygotowywaniu analiz finansowych i efektywnościowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę hybrydową
  • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
  • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
  • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.