• Wszystkie ofertyKoninSprzedażZarządzanie sprzedażąMenedżer /ka Sieci Multiagencyjnej
    Menedżer /ka Sieci Multiagencyjnej
    Sprzedaż
    Allianz

    Allianz

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    team leader

    finanse

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej – min. 3 lata
    • Dobra znajomość produktów z zakresu ubezpieczeń majątkowych oraz życiowych
    • Znajomość rynku ubezpieczeniowego oraz lokalnego rynku agencyjnego
    • Zdolności analityczne oraz komunikatywność, relacyjność i dobra organizacja czasu pracy
    • Wysoka orientacja na realizację celów oraz determinacja w działaniu
    • Preferowane wykształcenie wyższe (min. średnie)
    • Praktyczna znajomość MS Excel
    • Prawo jazdy kat. B

    Twoje zadania:

    • Współpraca z zespołem multiagentów w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych majątkowych i życiowych
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych
    • Motywowanie oraz podnoszenie efektywności współpracującej sieci sprzedaży
    • Dbałość o jakość i właściwy wynik portfela ubezpieczeń
    • Budowanie i utrzymywanie relacji ze współpracującymi agentami
    • Merytoryczne wsparcie agentów oraz organizacja i przeprowadzanie szkoleń

    To oferujemy:

    • Atrakcyjne wieloskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia)
    • Narzędzia pracy - laptop, telefon i auto
    • Ciekawy program wdrożenia
    • Profesjonalny system szkoleń menedżerskich - indywidualnie dopasowane szkolenia
    • Współpracę w oparciu o umowę B2B
    • Ubezpieczenie grupowe

    O firmie:

    Od ponad 26 lat Allianz dynamicznie rozwija się w Polsce, kładąc nacisk na innowacje oraz pełen profesjonalizm. Dzięki temu stał się jednym z liderów rynku finansowo-ubezpieczeniowego. Jako firma zapewniamy stabilną przyszłość w niestabilnych czasach.

    Po raz kolejny jesteśmy wiodącą globalną marką zajmującą się ubezpieczeniami i zarządzaniem aktywami w tegorocznym rankingu Brand Finance Global 500 - zestawieniu 500 najcenniejszych i najmocniejszych marek na świecie.

    Zajęliśmy 28. miejsce w rankingu najcenniejszych marek na świecie, a wartość naszej marki w sektorze ubezpieczeniowym wzrosła o 15%.

    Zostaliśmy docenieni za stawianie naszych klientów na pierwszym miejscu integrację naszej oferty dla średnich i dużych przedsiębiorstw pod marką Allianz Commercial.

    Allianz na rynku ubezpieczeń wyróżnia się jako solidna i zaufana firma, ponieważ działa na zasadzie partnerstwa z klientem.

    W Allianz wspólnie dbamy o lepszą przyszłość. Dołącz do nas - niezależnie od tego, kim jesteś, skąd pochodzisz i w co wierzysz – Dołącz do TUiR Allianz Polska S.A.