Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista w laboratorium mikrobiologicznym
new
Inżynieria
ALS

ALS
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ISO
PCA
biotechnologia
analiza mikrobiologiczna
Opis stanowiska

ALS Food & Pharmaceutical Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma działająca w obszarze bezpieczeństwa żywności poszukuje osoby do pomocy w laboratorium badań mikrobiologicznym.

Główne zadania na stanowisku:

  • Przygotowanie materiałów do badań (w tym mycie i sterylizacja)
  • Dekontaminacja, prace porządkowe
  • Przygotowanie pożywek mikrobiologicznych
  • przygotowanie próbek do badań
  • wykonywanie zadań dodatkowych zleconych przez kierownika laboratorium (segregowanie danych)

Wymagania na stanowisko:

  • Student/studentka studiów dziennych lub zaocznych kierunków mikrobiologia, technologia żywności, biotechnologia lub pokrewnych
  • Duża dyspozycyjność czasowa w ciągu tygodnia (a także w weekendy)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności komunikacyjne

Co oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy
  • Umowa w oparciu o umowę zlecenie
  • Duża elastyczność w godzinach pracy
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.