Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Grafik/Graficzka
new
Design
Alshaya Poland

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Nasza historia sięga 1983 roku, kiedy to działalność franczyzowa została powołana do życia. W Polsce posiadamy w swoim portfolio trzy znane marki: Bath & Body Works, The Body Shop i Victoria’s Secret. Nasze sklepy to miejsca pełne wyzwań i możliwości, gdzie spotkasz wyjątkowych ludzi i nauczysz się nowych rzeczy. Codziennie pracujemy zespołowo i wspólnie dążymy do osiągania założonych celów. W naszych Pracownikach dostrzegamy osoby z potencjałem, które wspieramy w rozwoju i osiąganiu kolejnych szczebli kariery. Możesz rozwijać się w różnych obszarach i na różnych stanowiskach. Brzmi interesująco? Przekonaj się sam/a, że warto do nas dołączyć!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
photoshop
Illustrator
InDesign
After Effects
Angielski
Ms office
Opis stanowiska

Alshaya Poland Sp. z o. o, to międzynarodowa firma franchisingowa, zrzeszająca marki: Victoria's Secret, THE BODY SHOP, Bath&Body Works.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Grafika/Graficzki

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za przygotowywanie materiałów graficznych, materiałów POS oraz Digitalowych na potrzeby marek kosmetycznych The Body Shop oraz Bath and Body Works zgodnie z jej polityką, wytycznymi oraz kalendarzem marketingowym
  • Adaptacja zagranicznych wizualizacji graficznych
  • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej on-line
  • Dbanie o spójność i wizerunek marki poprzez przygotowanie projektów
  • Współpraca i wsparcie wszystkich innych działów organizacji w obszarze projektowania wizualnego

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę
  • Dokładność, wysoka organizacja pracy i umiejętność ustawiania priorytetów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Umiejętność tworzenia animacji

To oferujemy

  • Dbamy o Twoje zdrowie oraz aktywność fizyczną - masz możliwość skorzystania z opieki medycznej, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Jesteś najlepszym ambasadorem naszych marek, dlatego otrzymasz kartę zniżkową dla Ciebie i rodziny/przyjaciół na produkty wszystkich naszych marek
  • Wiemy, że pierwsze dni pracy mogą być stresujące - dlatego nasz system wdrożenia w obowiązki i poznanie firmy jest podzielony na etapy – tak abyś od pierwszych dni czuła/czuła się komfortowo
  • Hasło work life balance ma dla nas duże znaczenie - dzięki atrakcyjnej lokalizacji biura- pomiędzy Rondem ONZ a Daszyńskiego nie spędzisz w komunikacji miejskiej zbyt dużo czasu
  • Dzięki pracy w międzynarodowym środowisku będziesz pracować na najwyższej jakości standardach i procedurach, poznając inne kultury organizacyjne, szkoląc język angielski i zdobywając ciekawe doświadczenie

Nie zwlekaj, aplikuj!