Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

RME Associate
new
Inżynieria
Amazon Fulfillment Poland

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
Mile widziane
mechanika
elektryka
Amazon Robotics
technika
Opis stanowiska

DESCRIPTION

Amazon Operations znajduje się w samym sercu obsługi klienta Amazon. Dbamy o wszystko od momentu kliknięcia przez klienta zakupu, do momentu dostarczenia przedmiotu - od komputera po progi.

W całej Europie mamy ponad 50 centrów realizacji zamówień, setki stacji dostaw, tysiące maszyn i dziesiątki tysięcy pracowników, aby zapewnić, że właściwy przedmiot zostanie dostarczony właściwej osobie, we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Praca w Amazon RME jest przeznaczona dla osób, które lubią być aktywne i dają z siebie wszystko. Pracujemy w ruchliwym, dynamicznym środowisku i jesteśmy częścią większego zespołu, który każdego dnia spełnia oczekiwania milionów klientów.

Jesteśmy otwarci, na indywidualność i różnorodność. Kultura w naszej działalności opiera się na sposobie, w jaki zespoły łączą więzi i etykę pracy, która umożliwia prowadzenie naszej działalności w sposób sprawny i skoordynowany. Nasze zespoły są dumne z dobrze wykonanej pracy ,dbają o siebie nawzajem, przy zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i dostarczaniu wysokiej jakości usług, z których Amazon jest znany na całym świecie.

Dołącz do naszego zespołu Utrzymania Ruchu i Infrastruktury, w którym optymalizujemy technologie dla Global Amazon Warehouse & Delivery Network.

Key job responsibilities

Celem tej roli jest wykonywanie czynności konserwacyjnych na Amazon Robotics Drives (roboty mobilne). Obejmują one kontrolę maszyn, wymianę części zgodnie z instrukcjami konserwacji i testami, a także zapewnienie przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa.

OBOWIĄZKI

1. Wykonywanie wszystkich prewencyjnych kontroli konserwacyjnych na Amazon Robotics Drives (roboty mobilne).

2. Wymiana części zamiennych, takich jak sterowniki silników i podnośników, podzespoły elektroniczne oraz elementy mechaniczne zgodnie z procedurami Amazon Robotics.

3. Wykorzystanie skomputeryzowanego systemu zarządzania konserwacją do zamykania zleceń roboczych i zarządzania częściami zamiennymi.

4. Korzystanie z podstawowych narzędzi warsztatowych i odkurzacza.

5. Fizyczne przemieszczanie napędów AR ze strefy serwisowej (zlecone przez certyfikowanego technika AR RME) do klatki serwisowej.

6. Zapewnienie bezpiecznego i czystego stanowiska pracy w trakcie i po wykonaniu prac.

We are open to hiring candidates to work out of one of the following locations:

Gorzyczki, POL

BASIC QUALIFICATIONS

1. Praktyka zawodowa lub dyplom ukończenia szkoły średniej

2. Podstawowa znajomość języka angielskiego (kraje nieanglojęzyczne)

PREFERRED QUALIFICATIONS

1. Doświadczenie w znajdowaniu błędów w maszynach

2. Wiedza i doświadczenie w zakresie mechaniki

3. Wiedza i doświadczenie elektryczne

4. Edukacja techniczna w pokrewnej dziedzinie

5. Doświadczenie w Amazon Robotics

Amazon is an equal opportunities employer. We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills. We value your passion to discover, invent, simplify and build. Protecting your privacy and the security of your data is a longstanding top priority for Amazon. Please consult our Privacy Notice (https://www.amazon.jobs/en/privacy_page) to know more about how we collect, use and transfer the personal data of our candidates.