Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Digital Marketing Junior Coordinator Burger King
new
Marketing
AmRest

AmRest
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
AmRest
AmRest

Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Proaktywność
język angielski
analiza
dobra organizacja pracy
elastyczność
umiejętności analityczne
Mile widziane
Digital marketing
Friendly offer
Opis stanowiska

Twoje wyzwania:

  • Wdrażanie strategii cyfrowej marki.
  • Rozwój aktywności w narzędziach digital.
  • Dbanie o poprawność komunikacji cyfrowej poprzez konfigurację, konserwację i testowanie aplikacji frontowych.
  • Koordynacja działań digital zgodnie ze strategią marketingową.
  • Konfiguracja produktów i ofert w dedykowanych systemach.
  • Koordynowanie strategii współpracy z agregatorami.
  • Tworzenie komunikacji cyfrowej w restauracjach.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie ostatniego roku studiów) o kierunkach ekonomicznych, marketingowych lub podobne.
  • Rozwinięte umiejętności analityczne (sprawna analiza problemu).
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.
  • Organizacja pracy własnej i samodyscyplina.
  • Proaktywne podejście do realizacji zadań.

Nasza obietnica:

  • Praca w międzynarodowym środowisku, gdzie jest miejsce na Twoją inicjatywę
  • Premia roczna – do 10% rocznego wynagrodzenia.
  • Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna itp.) oraz kartę zniżkową do naszych restauracji i kawiarni
  • Zgrany zespół z różnorodnym doświadczeniem, w którym codziennie się wspieramy i dzielimy wiedzą.
  • Współpraca z kolegami z różnych krajów.

📍 Wrocław - hybrydowo