• Wszystkie ofertyŁódźHoReCaGastronomiaPracownik restauracji KFC Łódź
    Pracownik restauracji KFC Łódź
    HoReCa
    AmRest

    AmRest

    Łódź
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura
    AmRest

    AmRest

    Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    praca w grupie
    odpowiedzialność

    Mile widziane

    dobra organizacja pracy
    elastyczność

    Opis stanowiska

    Jako oryginalny brand, przyciągamy osobowości,

    które każdego dnia wnoszą swój charakter i energię do pracy.

    Bądź sobą i tylko sobą - oryginalny Ty w KFC!

    Twoja oryginalna misja:

    • Mistrz smaku: Przygotowywanie pysznych produktów KFC.
    • Ambasador gościnności: Kompletowanie i serwowanie zamówień.
    • Strażnik jakości: Pielęgnacja sprzętu i utrzymanie krystalicznej czystości przy Twoim stanowisku pracy.

    Twoja odważna osobowość:

    • Zapał i entuzjazm: Twoja energia i chęć do nauki są dla nas bezcenne!
    • Pozytywne nastawienie: Twoje otwarte serce i uśmiech to Twoja supermoc.
    • Duch zespołu: Współpraca to klucz do oryginalnego sukcesu.

    Co KFC ma dla Ciebie:

    • Dzięki elastycznemu grafikowi decydujesz, kiedy pracujesz.
    • Posiłek pracowniczy - ciesz się oryginalnym smakiem, który tworzysz.
    • Twoje zaangażowanie przekłada się na atrakcyjne wynagrodzenie i premie, zawsze wypłacane na czas.
    • Za pracę w godzinach 22:30-6:30 otrzymasz 20% więcej.
    • Poleć nas swoim znajomym i odbierz dodatkową premię.
    • Pakiet szkoleń - odkryj w sobie mistrza: wszystkiego Cię nauczymy!
    • Rozwój kompetencji - bo z nami zdobędziesz umiejętności, które nadadzą smaku Twojej karierze.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. Karta Medicover Sport).
    • Zniżkę na do naszych restauracji i kawiarni: KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks.
    • Umowa dostosowana do Ciebie. Oferujemy umowę zlecenie dla studentów poniżej 26 roku życia lub umowę o pracę*.

    Oferta otwarta również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    *Umowa o pracę po 3 miesiącach pełnych wyzwań i sukcesów.

    Bądź sobą. Bądź z nami.

    Dołącz do oryginalnej rodziny!