• Wszystkie ofertyKrakówMarketingPerformance (SEM)Specjalista SEM
    Specjalista SEM
    new
    Marketing
    Answear.com S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Google Analytics 4

    Meta Ads

    Google Ads

    Opis stanowiska

    ANSWEAR.com to nowoczesny, multibrandowy e-commerce oferujący wyselekcjonowane ubrania i akcesoria od ponad 600 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do jednego z naszych zespołów!

    Rozpocznij swoją zawodową przygodę w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in.: Lidera cyfrowego eksportu i Dobrego Pracodawcy).

    💼 GŁÓWNE ZADANIA:

    • planowanie, prowadzenie, optymalizacja i raportowanie kampanii w systemie Google i Meta
    • realizacja celów sprzedażowych kampanii w oparciu o postawione cele
    • analiza i interpretacja kluczowych wskaźników efektywności kampanii
    • testowanie i wdrażanie nowych strategii marketingowych oraz systemów reklamowych
    • realizacja bieżących zadań wynikających ze strategii marketingowej

    🔎 OCZEKIWANIA:

    • min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu i optymalizowaniu kampanii Google i Meta Ads dla ecommerce
    • umiejętność analizowania danych i optymalizowania kampanii z celem sprzedażowym oraz zasięgowym
    • analityczny umysł i umiejętność efektywnego operowania liczbami i statystykami; dobra znajomość Google Analytics 4 umożliwiająca swobodną pracę w zakresie kampanii reklamowych
    • obserwacja trendów i umiejętność wykorzystania dynamicznych zmian w systemach reklamowych
    • podstawowa wiedza na temat optymalizacji feedów produktowych dla celów reklamowych
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)
    • mile widziana znajomość pracy z kampaniami na rynkach innych niż Polska

    ✨ OFERUJEMY:

    • udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu
    • możliwość pracy w modelu hybrydowym (2 dni pracy z biura)
    • dobrą atmosferę i przyjacielskie relacje, które są dla nas bardzo ważne
    • dodatkowe wynagrodzenie poprzez system premiowy
    • atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna w Luxmed
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • dostęp do platformy do nauki języków obcyc
    • program emerytalny
    • brak dress code’u