Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista SEM
Marketing
Answear.com S.A.

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Google Ads
SEM
digital
Meta Ads
Google Analytics 4
Opis stanowiska

ANSWEAR.com to nowoczesny, multibrandowy e-commerce oferujący wyselekcjonowane ubrania i akcesoria od ponad 600 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do jednego z naszych zespołów!

Rozpocznij swoją zawodową przygodę w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in.: Lidera cyfrowego eksportu i Dobrego Pracodawcy).

💼 GŁÓWNE ZADANIA:

  • planowanie, prowadzenie, optymalizacja i raportowanie kampanii w systemie Google, Meta, Microsoft, TikTok Ads oraz Apple Search Ads
  • realizacja celów sprzedażowych kampanii w oparciu o postawione cele
  • analiza i interpretacja kluczowych wskaźników efektywności kampanii
  • testowanie i wdrażanie nowych strategii marketingowych oraz systemów reklamowych
  • realizacja bieżących zadań wynikających ze strategii marketingowej

🔎 OCZEKIWANIA:

  • min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu i optymalizowaniu kampanii Google i Meta Ads dla ecommerce
  • umiejętność analizowania danych i optymalizowania kampanii z celem sprzedażowym oraz zasięgowym
  • analityczny umysł i umiejętność efektywnego operowania liczbami i statystykami; dobra znajomość Google Analytics 4 umożliwiająca swobodną pracę w zakresie kampanii reklamowych
  • obserwacja trendów i umiejętność wykorzystania dynamicznych zmian w systemach reklamowych
  • podstawowa wiedza na temat optymalizacji feedów produktowych dla celów reklamowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)
  • mile widziana znajomość pracy z kampaniami na rynkach innych niż Polska

✨ OFERUJEMY:

  • udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (2 dni pracy z biura)
  • dobrą atmosferę i przyjacielskie relacje, które są dla nas bardzo ważne
  • dodatkowe wynagrodzenie poprzez system premiowy
  • atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna w Luxmed
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dostęp do platformy do nauki języków obcyc
  • program emerytalny
  • brak dress code’u