Oferty
Inżynier budowy - branża elektryczna
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

dobra organizacja pracy

Microsoft Office Excel

praca zespołowa

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

AODC Sp. z o.o.

AoDC (Art of Data Center) to zespół inżynierów z 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu, budowaniu i serwisowaniu obiektów Data Center dla instytucji publicznych i komercyjnych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier budowy – prace elektryczne

Miejsce pracy: Warszawa lub Kraków/Katowice

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu/robót/inżynierami budowy/kosztorysantem oraz Inspektorami/Przedstawicielami Zamawiającego,
  • Nadzór techniczny nad robotami budowlanymi oraz jakością ich wykonania,
  • Nadzór nad organizowaniem przebiegu prac zgodnie z zasadami BHP oraz dokumentacją projektową,
  • Koordynacja realizacji prac podwykonawców,
  • Sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji budowy/kontraktu zgodnie z przyjętym standardem i wewnętrznymi procedurami,
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji oraz weryfikacja dokumentacji projektowej dla powierzonego zakresu robót,
  • Wsparcie w rozliczeniu podwykonawców,
  • Udział w odbiorach częściowych/końcowym robót oraz naradach koordynacyjnych,
  • Kompletowanie dokumentacji formalnej inwestycji,
  • Ścisła współpraca z innymi branżami w trakcie procesu budowlanego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (inżynierskie), preferowane kierunki elektrotechnika, elektronika, inżynieria środowiska w zakresie układów chłodniczych,
  • Znajomość oprogramowania typu CAD, dobra znajomość oprogramowania MS Office,
  • Znajomość aparatury elektrycznej nn i SN / elementów klimatyzacji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Podstawowa wiedza z zakresu BHP na budowie,
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność, sumienność,
  • Zaangażowanie, skuteczność w realizacji zadań, terminowość,
  • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów realizacyjnych dla potrzeb budowy serwerowni.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie (umowa o pracę/ umowa zlecenie/ kontrakt B2B),
  • Pakiet świadczeń dodatkowych np. Karta Multisport, Medicover,
  • Szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Samochód służbowy,
  • Laptop oraz telefon komórkowy.