• Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataSpecjalista ds. modelowania ryzyk
    Specjalista ds. modelowania ryzyk
    BI & Data
    Aon

    Aon

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    RMS
    Verisk CoreLogic
    ms excel
    MS Access
    SQL

    Opis stanowiska

    Jesteś gotów na nowe wyzwania? Chcesz rozwijać swoją karierę w międzynarodowym środowisku? Dołącz do nas i odkryj możliwości, jakie daje praca w Aon!

    To stanowisko oferuje elastyczność pracy w modelu hybrydowym – zarówno zdalnie, jak i w naszym biurze w Warszawie.

    Aon – Podejmujemy lepsze decyzje

    W Aon kształtujemy decyzje, aby chronić i wzbogacać życie ludzi na całym świecie. Jesteśmy jedną zjednoczoną, inkluzywną i różnorodną drużyną, pełną pasji do pomagania naszym kolegom i klientom w osiąganiu sukcesów.

    Jak będzie wyglądał Twój dzień?

    • Analizowanie wpływu katastrof naturalnych na portfele majątkowe zakładów ubezpieczeń, z wykorzystaniem opracowanych wewnętrznie modeli Aon oraz licencjonowanych zewnętrznie modeli katastrof
    • Analiza i przetwarzanie danych klientów
    • Testowanie i ocena modeli katastrof
    • Komunikacja zarówno z klientami, jak i współpracownikami z zespołu brokerskiego
    • Udział w zadaniach badawczo-rozwojowych

    Dlaczego warto wybrać tę ofertę?

    To Twoja szansa na rozwój w wyjątkowej roli! W Aon wyróżnia nas unikalne podejście do pracy – pracujemy z najlepszymi specjalistami i zapewniamy wsparcie na każdym etapie. Dowiedz się, z kim będziesz współpracować i kto będzie Cię wspierać.

    Umiejętności i doświadczenie, które są kluczowe w tej roli:

    • Wykształcenie wyższe, najlepiej w zakresie nauk przyrodniczych, matematyki lub statystyki
    • Mile widziane doświadczenie 3-5 lat w obsłudze oprogramowania do modelowania katastrof (RMS, Verisk CoreLogic).
    • Zaawansowana znajomość MS Excel oraz znajomość MS Access i SQL
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność i chęć uczenia się i stosowania nowych metod, znajdowania własnych rozwiązań
    • Elastyczność i motywacja, pozytywne podejście do pracy

    Jak wspieramy naszych pracowników?

    Oprócz kompleksowego pakietu benefitów, promujemy różnorodność w miejscu pracy. Nasze elastyczne i inkluzywne środowisko pozwala zarządzać zdrowiem i równowagą między życiem prywatnym a zawodowym. Dlatego oferujemy dwa dodatkowe dni wolne w roku, abyś mógł skupić się na swoim dobrostanie. Oferujemy różnorodne rozwiązania dotyczące stylu pracy, poprzez naszą politykę Smart Working. Ponadto poprzez naszą kulturę ciągłego uczenia się inspirujemy i wyposażamy Cię w narzędzia do nauki, dzielenia się wiedzą i rozwoju, pomagając osiągnąć Ci pełny potencjał.

    Zapewniamy osobom z niepełnosprawnościami odpowiednie warunki do uczestnictwa w procesie rekrutacji, wykonywania kluczowych obowiązków oraz korzystania z innych świadczeń zgodnie z obowiązującym prawem. Prosimy o kontakt w celu zgłoszenia takich potrzeb na adres ReasonableAdjustments@Aon.com.

    Aon ceni innowacyjne i różnorodne środowisko pracy. Jesteśmy dumni z bycia pracodawcą, który oferuje równe szanse.

    Prosimy o aplikowanie CV w języku angielskim.