Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Procesu (Elektronik)
new
Inżynieria
APATOR SA

APATOR SA
Ostaszewo
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
elektronika
SMD
THT
Lean Manufacturing
kreatywność
Microsoft Office
Opis stanowiska

Rekrutujemy z Energią!

Aktualnie do Spółki Apator S.A. zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych produktów z pełną archiwizacją dokumentacji technicznej
  • Realizacja planu produkcji według założonych kosztów
  • Zarządzanie projektami optymalizacyjnymi zgodnie z metodologią Lean Manufacturing
  • Zarządzanie podległym procesem produkcyjnym: przygotowanie dokumentacji, pisanie programów na maszyny, definiowanie checklist przeglądowych, ciągła poprawa procesu produkcyjnego
  • Efektywna współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Procesu – najlepiej w obszarze produkcji płytek elektronicznych PCBA
  • Znajomość technologii produkcji elektroniki (SMD, THT)
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość pakietu MS Office, głównie MS Excel
  • Systematyka, punktualność, kreatywność, zaangażowanie
  • Łatwość rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Znajomość zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP
  • Znajomość systemów jakości ISO

To oferujemy:

  • Otwartość na nowe rozwiązania i wprowadzanie innowacji
  • Satysfakcję z udziału w zadaniach mających wpływ na kształt całej organizacji
  • Pełną wyzwań pracę, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym oraz atrakcyjny pakiet benefitów

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do aplikacji językowej
  • Dostęp do aplikacji z audiobookami i ebookami
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dodatkowe świadczenia socjalne zgodnie z ZFŚS
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy