Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Menedżer Regionu
new
Sprzedaż
APATOR SA

APATOR SA
Łódź
6 200 - 10 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
OZE
dobra organizacja pracy
komunikatywność
sprzedaż
Opis stanowiska

Jeśli pragniesz pracować z osobami pełnymi pasji a w branży energetycznej czujesz się jak ryba w wodzie - dobrze się składa!

Firma APATOR SA poszukuje nowych osób, które dołączą do zespołu sprzedaży automatyki i rozwiązań ICT!

Czym będziesz się zajmować?

  • prowadzeniem sprzedaży urządzeń i usług zgodnie z bieżącą ofertą handlową APATOR SA w zakresie SN i WN
  • utrzymywaniem dobrych relacji z obecnymi oraz przyszłymi klientami
  • uczestnictwem w przetargach oraz opracowywaniem ofert handlowych dotyczących produktów firmy
  • prowadzeniem negocjacji handlowych
  • realizacją rocznych oraz wieloletnich planów sprzedaży
  • rozpoznawaniem potrzeb klientów, monitorowaniem rynku oraz analizą trendów
  • uczestnictwem w targach i imprezach promocyjnych, m.in. prowadzeniem prezentacji dla klientów

Wymagania:

  • ukończone wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów na kierunkach związanych z energetyką, elektrotechniką, automatyką lub podobnymi
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży energetycznej
  • ogólna wiedza z zakresu elektrotechniki, energetyki i OZE
  • umiejętność analizy dokumentacji projektowej sieci elektroenergetycznych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie z wieloletnią historią, będącą czołowym dostawcą telemechaniki i SCADA dla polskich dystrybutorów energii elektrycznej
  • wewnętrzny program szkoleń produktowych i usługowych, dzięki któremu poznasz tajniki telemechaniki oraz wdrożysz się do codziennych zadań
  • realne możliwości rozwoju, pod opieką najlepszych specjalistów w branży
  • wsparcie przełożonego i zespołu w dalszym rozwoju w strukturach firmy
  • pracę w zgranym zespole, od którego otrzymasz wsparcie w realizacji zadań
  • współpracę na podstawie umowy o pracę lub innej, jeśli wolisz
  • elastyczny czas pracy
  • pensja składająca się z podstawy na poziomie rynkowym oraz premii kwartalnej
  • niezbędny sprzęt do pracy: samochód, laptop, telefon
  • pakiet benefitów pozapłacowych, takich jak: Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do szkoleń i kursów, możliwość darmowej nauki języka obcego, darmowy dostęp do ebooków, dofinansowania do świąt oraz wakacji, bon na dzień dziecka, program poleceń pracowniczych oraz dofinansowanie do okularów

6 200 - 10 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP