Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Inżynier Sprzedaży
new
Sales
Apator SPÓŁKA AKCYJNA.

Łódź
4 200 - 5 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dokumentacja techniczna
Microsoft Office
Mile widziane
Elektroenergetyka
OZE
prawo jazdy kat. B
ERP
sprzedaż/obsługa klienta
Telemechanika
ENERGETYKA
Opis stanowiska

W związku z rozwojem naszego zespołu w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Czym będziesz się zajmować?

  • przygotowywaniem ofert handlowych z zakresu automatyki zabezpieczeniowej i telemechaniki
  • wsparciem klienta i doradztwem techniczno-handlowym
  • opracowywaniem i składaniem ofert do przetargów
  • wsparciem Zespołu Inżynierów Sprzedaży i osób handlowych w codziennej pracy (praca w biurze, bez wyjazdów do klienta)

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub w trakcie studiów (energetyka, elektroenergetyka, automatyka, OZE lub pokrewne)
  • podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej (elektroenergetyka)
  • znajomość obsługi MS Office

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe w zakresie elektrotechniki, energetyki lub elektroenergetyki
  • ogólna wiedza z zakresu elektroenergetyki, energetyki, OZE i systemu elektroenergetycznego w Polsce
  • wiedzę z zakresu Prawa Zamówień Publicznych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość systemu ERP
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • wiedza z zakresu telemechaniki, aparatury zabezpieczeniowej lub systemów SCADA

Co uzyskasz aplikując do nas:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • realne możliwości rozwoju w organizacji, ponieważ wspieramy pracowników otwartych na rozwijanie swoich umiejętności
  • proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się w obowiązki
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • praca od poniedziałku do piątku
  • ruchome godziny rozpoczęcia pracy, od 6 do 9:30
  • wynagrodzenie na poziomie 4200-5500 brutto + premie

Oprócz tego, możesz również skorzystać z:

  • dofinansowania do karty Multisport
  • prywatnej opieki medycznej w Luxmedzie
  • bezpłatnego dostępu do aplikacji Etutor oraz Legimi
  • dofinansowania do szkoleń i kursów
  • ubezpieczenia na życie w PZU
  • dodatkowych świadczeń socjalnych (bony na dzień dziecka, dofinansowanie do wakacji, dodatek finansowy na Boże Narodzenie)

4 200 - 5 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP