Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Marketingu Podróży
Marketing
Apetyt na Świat

Gdańsk
6 500 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
7 250 - 8 800 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Google Ads
Google Analytics
Microsoft Excel
Angielski
MetaAds
Mile widziane
videomarketing
photoshop
Opis stanowiska

Jesteśmy prężnie działającym biurem podróży specjalizującym się w organizacji kameralnych wypraw w różne zakątki świata. Podróże to nasza pasja i chętnie się nią dzielimy! Energia działania, indywidualne podejście i niesamowity głód poznania nowych miejsc to coś, z czego jesteśmy znani. Chcemy, by dzięki Tobie poznało nas jeszcze więcej osób!

Kogo szukamy?

Interesujesz się marketingiem oraz e-marketingiem i nie wyobrażasz sobie życia bez social mediów i podróży? Szukasz nowych perspektyw rozwoju? Dołącz do Klubu Podróżników Apetyt na Świat i pomóż nam zbudować od podstaw działania marketingowe. Jeśli jesteś osobą energiczną, otwartą, kontaktową, pomysłową i myślącą nieszablonowo, dla której słowa „nie da się” są zupełnie obce to świetnie będzie nam się razem pracowało!

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej
  • prowadzenie profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Lindekin, You Tube)
  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych na Facebook’u, Instagramie, You Tube oraz Google Ads
  • tworzenie komunikacji marketingowej, prowadzenie kampanii mailingowych (e-mail marketing i marketing automation)
  • przygotowywanie kreacji reklamowych
  • analiza efektywności kampanii (np. w Google Analytics)
  • organizowanie eventów i prelekcji podróżniczych
  • planowanie i kontrola budżetu
  • optymalizacja prowadzonych działań

Nasze oczekiwania:

  • pasja do podróży
  • doświadczenie i wiedza praktyczna z marketingu internetowego oraz social media, a także znajomość najnowszych trendów w marketingu jest dla nas kluczowa
  • doświadczenie w prowadzeniu fanpage na Facebook’u i kont na Instagramie oraz You Tube
  • umiejętność prowadzenia kampanii reklamowych na Facebook’u i Google Ads oraz analiza ich efektywności
  • wiedza i doświadczenie, a także znajomość najnowszych trendów w SEO i e-commerce
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne – werbalne i pisemne
  • bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego, umiejętność pisania “porywających” tekstów
  • doświadczenia w prowadzeniu kampanii email marketingowych
  • zorientowanie na wyniki i ciągła optymalizacja prowadzonych działań
  • kreatywność, nieszablonowe, odważne pomysły
  • chęć rozwoju
  • koleżeńskość

Co Ci możemy zaoferować?

  • wynagrodzenie na poziomie 6500 - 9000 zł brutto
  • praca marzeń w młodym, dynamicznym zespole, pełnym pasji i zaangażowania
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i stworzenie czegoś od podstaw
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • udział w spotkaniach branżowych, konferencjach, seminariach, targach
  • elastyczny czas pracy – forma współpracy: B2B lub umowa o pracę
  • udział w naszych wyprawach “po kosztach”
  • nowoczesne i przytulne biuro z aneksem kuchennym i łazienką (gdybyś do pracy przyjeżdżała/przyjeżdzał na przykład rowerem – do czego gorąco zachęcamy!)

A dla rozluźnienia przed aplikowaniem do naszego zespołu...

Taki styl podróżowania kochamy: https://youtu.be/pZ1Ju4a0PqE

6 500 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

7 250 - 8 800 PLN

Netto miesięcznie - B2B