Oferty
Kierownik Techniczny (K/M)
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

sumienność

samodzielność

dobra organizacja pracy

utrzymanie budynków

prawo budowlane

SEP E i D Gr. I, Gr. II

komunikatywność

Opis stanowiska

Apleona Polska Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku). W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

📍Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne);
  • Nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług;
  • Nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami;
  • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie;
  • Opracowywanie harmonogramu pracy podległych pracowników;
  • Praca z dokumentacją techniczną budynku i urządzeń - zapewnienie ich aktualności i kompletności;
  • Inicjowane dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie;
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami oraz podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków, na stanowisku kierowniczym;
  • Znajomość podstaw prawa budowlanego;
  • Znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń: elektrycznych, chłodniczych, PPOŻ. i niskoprądowych
  • Uprawnienia min. SEP E i D Gr. I, Gr. II;
  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych, dobra organizacja czasu i pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe Multisport i Medicover Sport) oraz ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS(„Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne);
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.