• Wszystkie ofertyPiasecznoInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKoordynator Techniczny Obiektu (K/M)
    Koordynator Techniczny Obiektu (K/M)
    new
    Inżynieria
    Apleona Polska sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja

    sumienność

    instalacje elektryczne

    HVAC

    wykształcenie techniczne

    systemy BMS

    SEP min. „E” do 1 kV

    obiekty przemysłowe

    Opis stanowiska

    Apleona Polska Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku). W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

    📍Warszawa

    Twój zakres obowiązków

    • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej (obiekt biurowo-przemysłowy),
    • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie oraz optymalizacja procesów,
    • Dbanie o kompletność i aktualność dokumentacji technicznej budynku i urządzeń,
    • Inicjowane nowych rozwiązań w obiekcie i opracowywanie ofert na prace dodatkowe, a także tworzenie raportów z inspekcji oraz z prac serwisowych i dodatkowych,
    • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP podwykonawców oraz podległego personelu, kontrolę jakości świadczonych usług,
    • Rozliczanie mediów,
    • Wsparcie operacyjne Kierownika Obiektu.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne, sanitarne, HVAC lub automatyka),
    • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków, obsłudze instalacji elektrycznych i urządzeń sanitarnych, instalacji sprzężonego powietrza, HVAC, systemów BMS,
    • Doświadczenie w organizacji pracy pracowników technicznych,
    • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV (mile widziane 20kV, grupa II w zakresie „E”),
    • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków oraz wysoka kultura osobista,
    • Doświadczenie w pracy na obiekcie przemysłowym.

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Miejsce pracy zlokalizowane w dzielnicy Międzylesie,
    • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16, 9-17,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego: Multisport lub Medicover Sport,
    • Program poleceń pracowniczych,
    • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS ("Wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne),
    • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie na korzystnych warunkach,
    • Realną możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.