Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technik Obiektu (K/M)
new
Inżynieria
Apleona Polska sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie techniczne
Uprawnienia SEP
elastyczność
sumienność
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Apleona Polska jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) oraz utrzymaniem ruchu. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor

Obowiązki:

  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
  • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii;
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków;
  • Gotowość do pracy w systemie 12-sto godzinnym, od poniedziałku do niedzieli;
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS („Wczasy pod gruszą”, świąteczna zapomoga socjalna);
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy;
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień i podwyższania własnych kwalifikacji.