Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technik Obiektu (K/M)
new
Inżynieria
Apleona Polska sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie techniczne
utrzymanie budynków
Uprawnienia SEP
dobra organizacja pracy
sumienność
samodzielność
Mile widziane
profil elektryczny
Opis stanowiska

Apleona Polska jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) oraz utrzymaniem ruchu.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
  • Przeglądy instalacji bydynkowych oraz usuwanie awarii;
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne);
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków;
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV;
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w systemie 4-brygadowym, 3 zmianowym: 6:00 -18:00, 8:00 -20:00, 18:00 -6:00;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, pakietów sportowych oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.