Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Przedstawiciel Handlowy
Sales
APM Group

APM Group
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
komunikatywność
dobra organizacja pracy
doradztwo
prawo jazdy
Opis stanowiska

Od ponad 14 lat dostarczamy naszym Klientom produkty najwyższej jakości, dzięki czemu grono naszych stałych Klientów wzrasta w maksymalnym tempie! Co roku zaskakujemy ponad 80 nowościami! Jedną z naszych najmocniejszych stron jest wskaźnik Employee Satisfaction Index (ESI) – zadowolenie naszych pracowników jest dla nas ogromnym sukcesem! Rośniemy w siłę a wraz z nami nasi partnerzy handlowi na całym świecie!

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM ZAANGAŻOWANIEM, PODEJMIJ WYZWANIE!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

na terenie województwa zachodniopomorskiego (Koszalin)

CZEKAMY NA OSOBY, KTÓRE WYKAZUJĄ SIĘ:

  • doświadczeniem na podobnym stanowisku - znajomość branży kosmetycznej mile widziana,
  • umiejętnością nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjnością i skutecznością w realizacji wyznaczonych celów,
  • umiejętnością poszukiwania rozwiązań niestandardowych problemów,
  • otwartością na nowe wyzwania,
  • wykształceniem min. średnim,
  • czynnym prawo jazdo kat. B.
  • preferowane zamieszkanie w centralnej części województwa

PODEJMĄ WYZWANIE W ZAKRESIE:

  • zwiększania udziałów firmy poprzez sprzedaż produktów,
  • rozwijania dystrybucji na powierzonym terenie,
  • zapewnienia doskonałego poziomu usług naszym Klientom,
  • prowadzenia dokumentacji, bieżącego raportowania pracy,
  • budowania długotrwałych relacji handlowych z klientami.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników pracy,
  • samodzielną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy).