Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Marketing Specialist
Marketing
Apollogic Sp. z o.o

Poznań
10 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
marketing
English
copywriting
Google Analytics
HotJar
Mile widziane
iot
Hadware Design
Google Ads
seo
Opis stanowiska

Apollogic to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w wyspecjalizowanym doradztwie IT, oferująca usługi z zakresu systemów SAP, Business Intelligence oraz tworzeniu i rozwijaniu aplikacji biznesowych. Oferujemy również wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z obszaru IoT, Machine Learning i Sztucznej Inteligencji.

Pracując na stanowisku Marketing Specialist będziesz całościowo odpowiadać za marketing zespołu RapidLab, jego usług oraz produktów. Twoim celem będzie nie tylko kontynuacja obecnych działań marketingowych, ale przede wszystkim budowanie długoterminowej strategii i wspólnie z zespołem wyznaczanie i realizacja mierzalnych celów marketingowych, które doprowadzą do zwiększania liczby wysokiej jakości leadów.

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będą:

  • Analizowanie trendów oraz oferty konkurencji w celu polepszenia konkurencyjności firmy we wszystkich możliwych środkach przekazu
  • Przygotowywanie i realizacja efektywnych kampanii marketingowych
  • Research i pomoc w uczestnictwie w wydarzeniach branżowych
  • Bieżąca współpraca z działem sprzedaży oraz z inżynierami RapidLab
  • Pisanie krótszych i dłuższych tekstów w języku polskim i angielskim na rozmaite tematy dotyczące IoT, AI, Edge AI, cyfryzacji i nowych technologii
  • Tworzenie i realizacja scenariuszy krótkich video promujących produkty i usługi marki
  • Analiza skuteczności prowadzonych działań, raportowanie i rekomendowanie zmian
  • Tworzenie contentu na social media (Twitter, LinkedIn, Facebook, Instagram)

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli

  • Masz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Twoją główną cechą jest kreatywność – potrzebujemy Twoich genialnych pomysłów i zaangażowania
  • Bez problemów komunikujesz się w języku angielskim (klienci głównie spoza Polski)
  • Posiadasz tzw. "lekkie pióro", z łatwością przychodzi Ci tworzenie jakościowego contentu
  • Znasz narzędzia analityczne takie jak Google Analytics czy Hotjar

  • Zainteresowanie światem technologii IoT, Hadware Design
  • Umiejętność tworzenia, monitorowania i ulepszania kampanii Google Ads
  • Umiejętność tworzenia i edycji krótkich video
  • Znajomość podstaw SEO

Nasza oferta i benefity

  • Wynagrodzenie w wysokości 10k-12k netto na FV
  • Dowolna forma współpracy
  • Kursy językowe (angielski i niemiecki) w godzinach pracy
  • Szkolenia IT - zależy nam na Twoim rozwoju
  • Codzienny kontakt z zespołem specjalistów w swojej dziedzinie
  • Wsparcie i opiekę naszych mentorów
  • Wsparcie psychologiczne specjalistów z MOCodajni
  • Elastyczne godziny pracy oraz pracę w systemie hybrydowym
  • Możliwość otrzymania budżetu na realizację własnych pomysłów i udziału w zyskach ze sprzedaży
  • Możliwość podejmowania inicjatyw wpływających na kierunek rozwoju zespołu
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna na preferencyjnych warunkach
  • Niekorporacyjna atmosfera
  • Biuro położone na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego
  • Wspólne śniadania w piątki oraz świeże owoce w biurze

Cały proces rekrutacyjny jest w pełni zdalny i zawiera jedynie 2 części:

  • Po wstępnej weryfikacji aplikacji rekruterka skontaktuje się telefonicznie z wybranymi kandydatami na kilkuminutową rozmowę
  • W drugim kroku weryfikacji spotykamy się na Teamsach z Tobą oraz dwiema osobami z danego zespołu, w tym z Team Leaderem, dzięki czemu otrzymasz kompletne informacje na temat stanowiska

Każdy kandydat na pewno zostanie poinformowany o etapie, na którym się znajduje.

10 000 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B