Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Process Engineer
new
Inżynieria

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i aktualizowanie schematów technologicznych P&ID, schematów przepływowych PFD oraz procesowych arkuszy danych (Process data sheet)
  • Obliczenia procesowe (bilans cieplny/masowy, obliczenia hydrauliczne, symulacje procesowe)
  • Współpraca z klientem / dostawcą w sprawach projektowych
  • Uczestniczenie w naradach technicznych, w tym w przeglądach bezpieczeństwa HAZOP oraz HAZID
  • Udział w delegacjach zagranicznych, związanych z inspekcją, testami i uruchomieniem instalacji procesowych na platformach wiertniczych

Nasze wymagania

  • Branżowe wykształcenie techniczne
  • Minimum 6 lat profesjonalnego doświadczenia w tym w świadczeniu usług inżynieryjnych w branży ropy i gazu ziemnego (oil & gas)
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w projektach związanych z morskim wydobyciem ropy i gazu, będzie dodatkowym atutem
  • Motywacja i proaktywne nastawienie
  • Umiejętność pracy zespołowej w profesjonalnej grupie inżynieryjnej

To oferujemy

  • Cenne doświadczenie projektowe w branży Oil&Gas, dla obiektów typu „offshore’ (platformy wiertnicze)
  • Możliwość zdobywania dalszego doświadczenia w środowisku specjalistów
  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez szkolenia branżowe
  • Możliwość szkolenia niezbędnego do pracy na obiektach typu „offshore”, w rejonie Norweskiego Szelfu Kontynentalnego
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne atrakcyjne benefity
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo przyjazną atmosferę w biurze