Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Automatyk
Inżynieria
Arche Consulting

Automatyk

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
PLC
automatyka
mechanika
pneumatyka
Mile widziane
niemiecki
Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma działająca na rynku od ponad stu lat. Odgrywa ona kluczową rolę w branży budowlanej poprzez wprowadzanie innowacji. Korzenie firmy sięgają głęboko, a z dumą kontynuują pasję i dziedzictwo poprzez zaangażowanie w każdy aspekt działalności. Firma rozszerzyła swoją działalność na arenę międzynarodową, zatrudniając wielu ekspertów w prawie 80 krajach na całym świecie.

Obowiązki:

  • analiza pracy maszyn oraz przebiegu procesów produkcyjnych,
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn,
  • diagnostyka i naprawa maszyn oraz układów sterowania,
  • modernizacja oraz budowa nowych maszyn i stanowisk produkcyjnych,
  • analiza programów i diagnostyka układów sterowania PLC i robotów,
  • programowanie i przyuczanie robotów przemysłowych,
  • uruchamianie układów sterowania nowych i modernizowanych maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu automatyk/mechatronik (średnie lub wyższe),
  • znajomość układów mechaniki, automatyki i pneumatyki,
  • doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych,
  • praktyczna umiejętność diagnozowania usterek maszyn w tym diagnostyka sterowań Siemens ,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnie na podstawie umowy o pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętnośći,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole dającą możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet dodatkowych benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do szkoleń i kursów.