Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca Techniczny
Inżynieria
Arche Consulting

Zielona Góra
6 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
prawo jazdy
Microsoft Office
Opis stanowiska

Nasz klient to jedyny, całkowicie polski, producent infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Lider na rynku europejskim.

Obowiązki:

  • wsparcie produktowe i techniczne w przygotowaniu ofert handlowych (opracowanie części merytoryczno-technicznej),
  • zapewnienie niezbędnej wiedzy technicznej dotyczącej specyfikacji produktowej odbiorcom oraz wewnętrznym działom handlowym i ofertowym,
  • podnoszenie satysfakcji klienta poprzez szybką i profesjonalną pomoc w zakresie zapytań technicznych,
  • udział w spotkaniach handlowych z klientem,
  • doradztwo w zakresie rozwiązań technologicznych,
  • wyjazdy służbowe (kilka/kilkanaście razy w roku) w Polsce oraz za granicą (konferencje, targi, spotkania z klientem),
  • utrzymanie relacji biznesowych oraz powiększanie sieci,
  • raportowanie do Kierownika Działu Doradztwa Techniczno-Handlowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: automatyka, elektrotechnika, mechatronika, mechanika i budowa maszyn, energetyka. robotyka),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • podstawowa znajomość zagadnień elektrotechnicznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (praca z dokumentacją),
  • umiejętność pracy z dokumentacją i specyfikacja techniczną,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność planowania i zarządzania własnym czasem,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na realizację celów zgodnie z wyznaczonym terminem.

Benefity:

  • praca w firmie, której produkty są innowacyjne, a branża przyszłościowa,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansów wewnętrznych,
  • praca w zgranym zespole, który dzieli się wiedzą,
  • pakiet Medyczny w Grupie LuxMed,
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia PZU,
  • dofinansowanie do okularów,
  • dofinansowanie do żłobka i przedszkola,
  • dofinansowanie do kursów językowych,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • dofinansowanie karty Medicover Sport i sportowej integracji,
  • dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka,
  • korzystne ceny posiłków pracowniczych.
6 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP