Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dyrektor Produkcji
new
Inżynieria
Arche Consulting

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
kreatywność
elastyczność
odpowiedzialność
organizacja pracy
Opis stanowiska

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest lider w dziedzinie e-mobilności i magazynowania energii.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego dyrektora produkcji.

W tej roli będziesz odpowiedzialny/a za nadzór nad wszystkimi aspektami procesu produkcyjnego, w tym planowanie, organizację, kontrolę oraz doskonalenie działań produkcyjnych firmy.

Obowiązki:

  • opracowywanie i wdrażanie strategii produkcyjnej zgodnie z celami firmy,
  • zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów produkcyjnych, w tym zarządzanie personelem, materiałami i sprzętem,
  • monitorowanie wydajności produkcji i identyfikacja obszarów wymagających ulepszeń,
  • opracowywanie i wdrażanie polityk bezpieczeństwa oraz procedur zapewnienia jakości,
  • nadzór nad procesem innowacji i ciągłego doskonalenia w produkcji,
  • rozwijanie strategii rozwoju pracowników oraz budowanie efektywnych zespołów produkcyjnych,
  • raportowanie bezpośrednio do zarządu firmy oraz udział w spotkaniach strategicznych.

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie na pokrewnych stanowiskach kierowniczych w branży motoryzacyjnej,
  • zdolność do skutecznego zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • praktyczna znajomość metodologii zarządzania produkcją,
  • umiejętność podejmowania decyzji w warunkach presji czasu i zmieniających się warunków rynkowych,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub inżynieryjne,
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2).

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej u lidera w branży,
  • możliwość aktywnego uczestnictwa w procesach decyzyjnych i wpływania na rozwój firmy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do karty sportowej, opieka medyczna Medicover, dofinansowanie szkoleń i kursów, pakiet świadczeń socjalnych w tym dofinansowanie wypoczynku i wiele innych,
  • samochód służbowy,
  • profesjonalne środowisko pracy sprzyjające rozwojowi osobistemu i zawodowemu.