• Oferty
  • Wszystkie ofertySzczecinInżynieriaInneDyrektor Techniczny
    Dyrektor Techniczny
    Inżynieria
    Arche Consulting

    Szczecin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    produkcja
    prawo jazdy
    skuteczna komunikacja
    zarządzanie
    Utrzymanie Ruchu
    automatyka
    TPM
    Angielski

    Opis stanowiska

    O pracodawcy:

     Naszym Klientem jest mocno rozwijająca się firma produkcyjna o silnej pozycji na rynku.

    Obowiązki:

    • zarządzanie i odpowiedzialność za kluczowe obszary: technologii, utrzymania ruchu, zakupów i infrastruktury,
    • tworzenie i wdrażanie strategii firmy w zarządzanych obszarach,
    • inicjowanie, rozwijanie i wdrażanie nowych technologii mających na celu udoskonalenie procesu produkcji, wdrożenie TPM,
    • współpraca przy modernizacji maszyn dla nowych produktów
    • zarządzanie działalnością podległych obszarów w zakresie korzystania z urządzeń, maszyn i innych zasobów rzeczowych, zarządzanie infrastrukturą firmy i naprawami,
    • zapewnienie efektywności działania maszyn i urządzeń,
    • redukcja kosztów utrzymania ruchu,
    • rozwój i realizacja krótko- i długoterminowych planów inwestycyjnych firmy,
    • zapewnienie sprawności funkcjonowania maszyn i urządzeń,
    • tworzenie procedur eksploatacji maszyn i odpowiedzialność za ich przestrzeganie.

    Wymagania:

    • min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane zarządzanie, budowa maszyn itp.,
    • umiejętność zarzadzania zespołem i rozwiazywania problemów,
    • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy, umiejętność zarzadzania zmianą,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • umiejętność prowadzenia projektów,
    • gotowość do podróży służbowych,
    • kreatywność i otwartość na zmiany,
    • analityczne myślenie, dyspozycyjność, samodzielność.

    Nasz Klient oferuje:

    • odpowiedzialne stanowisko z możliwością kreowania podległego obszaru,
    • uczestniczenie w budowaniu strategii rozwoju firmy,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego, budżet na szkolenia zewnętrzne,
    • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
    • samochód służbowy,
    • prywatna opieka medyczna,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
    • rozwojowe stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.