Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dyrektor Zarządzający
new
Inżynieria
Arche Consulting

Wałbrzych
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
zarządzanie
Opis stanowiska

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest firma produkcyjna.

Obowiązki:

  • tworzenie, implementacja i monitorowanie planów krótko-, średnio- i długoterminowych firmy (np. strategii produkcyjnej, finansowej, inwestycyjnej),
  • opracowywanie i realizacja budżetów operacyjnych i inwestycyjnych,
  • strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi (włączając przywództwo, rozwój taktycznych planów, kontrolę działań operacyjnych),
  • okresowa ocena wykonalności aktualnych celów,
  • podejmowanie kluczowych decyzji wpływających na firmę,
  • elastyczne zarządzanie dostosowane do zmieniającej się sytuacji rynkowej i geopolitycznej,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży,
  • ścisła współpraca z organami nadzorującymi firmę (zarządem, radą nadzorczą).

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym,
  • minimum 5 lat doświadczenia jako dyrektor zarządzający,
  • doświadczenie w sektorze branży armaturowej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • wyraziste umiejętności przywódcze i negocjacyjne, determinacja w realizacji celów, zdolność do planowania oraz analizy.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • samochód służbowy i inne, niezbędne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet benefitów a w nim m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie na życie.