Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Elektryk / Mechanik
new
Inżynieria
Arche Consulting

Słupsk
7 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
SEP
dokumentacja techniczna
mechanika
elektryka
Opis stanowiska

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży spożywczej zlokalizowana w okolicach Słupska, która wraz z rozwojem i powiększaniem działu UR poszukuje techników z obszaru elektryki oraz mechaniki.

Obowiązki:

  • diagnozowanie i eliminacja przyczyn awarii,
  • prowadzenie działań naprawczych,
  • realizacja prac konserwacyjnych i przeglądowych w celu zapobiegania awariom,
  • odpowiedzialność za rozwój i udoskonalenie infrastruktury maszynowej,
  • udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych i wymianie informacji pomiędzy działami,
  • zapewnienie przestrzegania instrukcji, zasad BHP oraz wewnętrznych standardów i procedur.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • praktyczna znajomość zasad działania mechaniki lub/i elektryki maszyn,
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet benefitów: pakiet medyczny, pakiet socjalny, karta Multisport, kafeteria MyBenefit,
  • darmowy dojazd do i z pracy z kierunku Słupska oraz Główczyc.

7 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP