• Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeEngineering Manager
    Engineering Manager
    new
    Inżynieria
    Arche Consulting

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    język angielski

    mechanika

    Opis stanowiska

    O pracodawcy:

    Nasz Klient jest światowym producentem i dostawcą technologii procesowych, automatyki i usług dla branży produkcyjnej.

    Obowiązki:

    • budowanie i zarządzanie rosnącym zespołem inżynierów w projektach modernizacji maszyn do tektury, papieru i bibuły,
    • zarządzanie zasobami i rozwojem zespołu inżynierów ( mechanika i automatyka ),
    • odpowiedzialność za projekt wykonawczy, podwykonawstwo, zarządzanie i rozwój,
    • współpraca z menedżerami pozostałych zespołu inżynierów,
    • wsparcie techniczne i technologiczne dla sprzedaży oraz działu badawczo-rozwojowego,
    • współpraca i wsparcie globalnych organizacji zajmujących się inżynierią, sprzedażą, aplikacjami, badaniami i rozwojem oraz projektami dostawczymi.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • min. 5 lat doświadczenia w zakresie inżynierii automatyzacji maszyn, realizacji projektów i/lub doświadczenia w zarządzaniu projektami technicznymi,
    • proaktywne umiejętności w zakresie kierowania zespołem i zarządzania ludźmi oraz zdolność do wprowadzania zmian,
    • dobre umiejętności nawiązywania kontaktów i współpracy z pracownikami, zespołami projektowymi, klientami,
    • wiedza na temat przemysłu tektury, papieru lub maszyn bibułkowych, procesów, inżynierii i/lub technologii automatyzacji będzie atutem,
    • znajomość oprogramowania do mechanicznego modelowania 3D, takiego jak Catia V5/V6 lub z zakresu automatyki, Siemens S5/7 i PLC,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz gotowość do okazjonalnych podróży międzynarodowych.

    Nasz Klient oferuje:

    • pracę w firmie z silną pozycją na rynku,
    • możliwość aktywnego uczestnictwa w budowaniu i rozwijaniu firmy,
    • przyjazne środowisko pracy oraz profesjonalny zespół,
    • stały rozwój w międzynarodowym zespole,
    • możliwość pracy hybrydowej,
    • stabilność zatrudnienia,
    • samochód służbowy,
    • pakiet benefitów.