Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Produkcji
new
Inżynieria
Arche Consulting

Wałbrzych
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
zarządzanie
zarządzanie zespołem
ERP
Angielski
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Obowiązki:

  • planowanie, organizacja i nadzór nad procesem produkcyjnym,
  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych,
  • kontrola kosztów produkcji oraz optymalizacja procesów w celu zwiększenia efektywności,
  • zapewnienie przestrzegania standardów jakościowych i bezpieczeństwa pracy,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz realizacji zamówień.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej,
  • udokumentowana umiejętność kierowania, planowania, organizowania pracy dużego zespołu pracowników - ok. 200 osób,
  • dobra znajomość pakietu MS Office i zasad działania systemów ERP,
  • dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej u lidera w branży,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych, a w nim mi.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, prywatne ubezpieczenie na życie.